Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
iPhony 12 oblékly do luxusu. Cílí na bohaté válečníky

iPhony 12 oblékly do luxusu. Cílí na bohaté válečníky

Události
Apple iPhone 12 Pro, 128GB, Gold_1868936823
Apple iPhone 12 Pro, 128GB, Gold
Produkt není určen k prodeji.
Apple iPhone 12, 128GB, Blue_1193615374
Apple iPhone 12, 128GB, Blue
Produkt není určen k prodeji.
Apple iPhone 12 mini, 64GB, Green_2082069182
Apple iPhone 12 mini, 64GB, Green
Produkt není určen k prodeji.
Apple iPhone 12 Pro Max, 128GB, Silver_2074231652
Apple iPhone 12 Pro Max, 128GB, Silver
Produkt není určen k prodeji.

Ruská společnost Caviar představila další předělávku prémiových smartphonů od společnosti Apple. Známý úpravce si vzal vcelku pochopitelně na mušku nejnovější iPhony 12, po modelech vytvořených podle legendárního meče tu jsou další provedení pro válečníky.

Kolekce Warrior se nám představila již loni na podzim, nyní ji Caviar rozšiřuje o další modely. Hned na úvod se přitom sluší zmínit, že se soustředí výhradně na tři dražší modely, tedy konkrétně iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Kdo by toužil po nejmenším iPhonu 12 mini, má zkrátka smůlu.

Tou nejluxusnější novinkou je verze Mao, která dostala své jméno podle dlouhého oštěpu Mao používaného ve starověké Číně během dynastie Han. iPhone 12 Pro je v této variantě vyroben hned z několika ušlechtilých materiálů.

Nové přírůstky do kolekce Warrior

 

Na zadní stranu telefonu bylo použito 24karátové zlato smíchané s mahagonovou vložkou. Nechybí ani rubín tvarovaný do kapky krve, který je umístěn ve spodní části zadní strany. Ceny startují podle kapacity telefony na 36 950 dolarech (819 500 Kč), vyšplhat se ale mohou až na 44 720 dolarů (991 830 Kč).

Velmi zajímavě vypadá také kolekce s přídomkem Apocalypto, jejíž cena startuje na 34 830 dolarech (772 480 Kč). Ta se inspirovala v toltécké kultuře, která sídlila okolo roku 700 na území dnešního Mexika. Kromě 24karátového zlata nalezneme na zadní straně část hrotu šípu, který by měl být starý více než 1500 let.  

Původní modely z edice Warrior

 

Připomenout se rozhodně sluší i první modely válečnické série, i ty jsou totiž naprosto unikátními uměleckými kusy. Všechny telefony mají stejné součástky jako sériová výroba, nejzajímavější je ale zadní strana a celkový design, který se bez nadsázky změnil k nepoznání. Telefony jsou oděny do „meče, který se zrovna vrhá do brnění nepřítele“. Tento chevronový design vypadá skutečně působivě, platí to přitom i pro to nejlevnější provedení – model Knight je obložen titanem, design zasvěcený vikingům pak kombinuje titan s červeným mramorem a vlčí kůží. Samurai pak láká na titan, červený mramor a karbonovou dekoraci.

Edice Assasin cílí na náročnější uživatele a je dražší, kromě titanu a karbonu u ní nalezneme ještě černý mramor. Tyto modely poznáte na první dobrou i podle kapky krve, která se nachází na ostří meče. Zajímavý designový prvek byl vyroben ze smaltovaných červených šperků.

Pro jedince, kteří chtějí skutečně dávat své bohatství na odiv, pak je určen model Zulfiqar, který je pojmenovaný po stejnojmenné meči. U něj najdete kapky krve hned dvě, tentokrát se jedná o pravé červené rubíny. Na zadní straně naleznete také 18karátové zlato, titan se vzorem damaškové oceli a vložky ze zeleného mramoru. Edice Imperator se pak inspirovala samotným císařem Konstantinem. Čekejte jen to nejlepší, například černý mramor s bílými žilkami, kterým se vykládaly římské paláce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Trosku bych poopravil nazev

Trosku bych poopravil nazev: iPhony 12 oblekly do nevkusu. :)

Ověřený GEEK - level 3

@ivanstehlik: Vkus a nevkus je hodně subjetivní, ale tohle je fakt hnus :D

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru